Péče o tělo

Pedikúra

Základní péče o nohy

Nový způsob péče o Vaše nohy je založený na účinku aktivních přírodních látek, které podporují růst zdravých buněk a potlačují jejich degeneraci a nadměrnou tvorbu. Součástí této mokré pedikúry je koupel z mořské soli s příměsí esenciálních olejů, péče o plosku nohy a nehtovou ploténku. Jako bonus ke každé této základní proceduře od nás obdržíte micromasáž dolních končetin. Speciální masážní emulze s příměsí účinných látek Vám bude doporučena podle charakteru Vaší pokožky. (doba trvání 1 hodina)

Lázeňská pedikúra

Okuste nezapomenutelný zážitek z lázeňské pedikúry, která obsahuje prvky aromaterapie. Tato pedikúra je kombinací klasické péče o nohy a luxusní lázeňské procedury, která obsahuje očišťující peeling, regenerační masku a relaxační masáž. (doba trvání 1,5 hodiny)

Mátová koupel lulu – Mint Leaves

Více než tři tisíce let využívá čínská medicína účinek éterických olejů, nacházejících se v lístkách rostlinky Máty peprné. Lidé kdysi mátu sypali na místa sloužící klidu a odpočinku. Ženy ve starověkém Řecku si zase mentolovou mastí natíraly ztuhlá ramena a nohy. V pedikúře mátu používáme jako osvěžující koupel pro uvolnění bolavých a oteklých nohou, na zmírnění revmatických problémů, nebo ošetření popraskané pokožky . Pronikavé aroma byliny pohladí také naši duši. Pomáhá potlačit psychické napětí a příjemně se odreagovat od každodenních starostí.

Heřmánková koupel

Heřmánek je nejlepší zklidňující rostlina na světě. Známější ze dvou heřmánkových rostlin je Heřmánek pravý, sbíraný jako květ rostliny Matricaria recutita. Druhý typ heřmánku je Heřmánek římský nebo Rmen sličný, který má podobné vlastnosti jako pravý heřmánek. Heřmánek podporuje celkově uvolnění a zmírňuje úzkost. Při zevním použití pomáhá heřmánek zklidňovat kožní záněty, obsahuje antibakteriální složky, které mohou urychlit léčení infekcí a může přinést úlevu vysušené, svědivé kůži nebo spálené sluncem.

Koupel ze sušených plodů ovoce

Koupel ze sušených plodů má především relaxační účinky. Látky obsažené v této směsi, působí také jako antioxidanty. To znamená, že bojují se stárnutím, mají hydratační, výživné a obnovující vlastnosti. Navíc sušené ovoce obsahuje betakaroten, vitamín C, vitamín A, draslík a jiné účinné látky, prospěšné pro pokožku a tím pádem i nehtovou ploténku. Koupel je součástí relaxace.

Skořicová koupel

Během teplé koupele se látky léčivých rostlin snáze vstřebávají do pokožky, což procedura ze skořice podporuje tím, že usnadňuje uvolnění pórů. Skořicová silice výrazně prokrvuje pokožku a její dobrá funkce má vliv na krevní oběh a krevní oběh, následně ovlivňuje funkci všech orgánů v těle. Koupel je součástí relaxace.

Solná koupel

Tento preparát je složen z mořské soli bohaté na minerály a rostlinné výtažky. Díky obsahu látek jako: sodík, vápník, fosfor a výtažek bylin, s esenciálními oleji má tato procedura ozdravující vliv, vyrovnává povrch pokožky , normalizuje arteriální (tepenný) tlak, odvádí přebytek tekutiny z organismu a aktivuje metabolismus buněk. Koupel je součástí relaxace.

Peeling dolních končetin

Peeling bez obsahu soli s rozdrcenými lasturami hluboce očišťuje pokožku. Jeho mikročástice odstraňují odumřelé buňky a současně změkčují. Očišťující kartáč výborně připraví pokožku k dalším potřebným procedurám při péči o plosku nohy. Čistí a odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce „dýchat“ a zvyšuje schopnost vstřebávání účinných látek. (doba trvání 3 až 5 minut)

Čokoládová maska dolních končetin

Speciální čokoláda určená k masážím a zábalům je zhotovena ze směsi kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao – je tropická rostlina s plody, u kterých jsou semena stejná jako semena mandle. Olej z kakaa se získává lisováním a filtrací. Z pasty, která zůstane po lisování, se vytvoří kakaový prášek. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, ( teobromin, tanin), které zlepšují cirkulaci a výborně působí na organismus. Kakao podporuje tvorbu hormonu endorfinu, to je hormon radosti, což přispívá ke zlepšení nálady a příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, zvlhčuje a chrání. V kosmetologii se používá k výrobě rtěnek, slunečních linií, emulsí a obličejových masek. Určená je především pro všechny, kdo chtějí získat požitek, odstranit stres a pro zlepšení nálady. (doba trvání 10 minut) Naše odborné pracovnice Vám kromě klasické pedikúry také mohou odstranit nepříjemné defekty jako jsou kuří oka a zarostlé nehty.

Manikúra

Manikúra je především péče o Váš přírodní nehet a jeho okolí. Tato procedura je vhodná pro zákazníky preferující přirozený vzhled a střední délku nehtu. Nehtová ploténka vhodná pro tento zákrok by měla být tvrdá nebo středně tvrdá. Součástí ošetření je úprava kůžičky, která chrání nehtový kořen, zarovnání volného okraje, leštění ploténky a případné lakování. Pro výživu nehtu a okolí nanášíme na závěr této procedury olejíček s množstvím účinných látek. (doba trvání 45 min )

Lázeňská manikúra

Přírodní nehty můžeme ošetřovat mnoha způsoby. Součástí této manikúry je nejen péče o nehtovou ploténku, ale i o pokožku, která bude zářit svěžestí a ruce budou měkké a hebkéTato procedura z lázeňského prostředí je kombinací základní péče, a navíc její relaxační účinky uspokojí i náročnější zákazníky.Po základní manikúře Vaší pokožce dopřejeme odlehčení pomocí peelingu a poté ji revitalizujeme hydratační maskou. Na závěr aplikujme zjemňující krém, který pomocí výživných látek a jemné masáže utvoří sametový povrch Vašich rukou. (doba trvání 1 – 1,5 hodiny)

P-Shine

Japonská manikúra se vyznačuje vysokým leskem nehtové ploténky. Blýskavý povrch zůstává i po odlakování až do příštího doplnění. Japonská manikúra která je založená na včelím vosku vám dokonale zregeneruje a zpevní váš přírodní nehet. Tento způsob manikúry je vhodný pro lámající se a štěpící se nehty. Jde o zaleštění speciální pasty a pudru, který obsahuje jemné parafíny, včelí vosk, křemičitou hlinku, minerální látky, glycerin, panthenol, zinek, vitamíny A, E, H a provitamin B5. P-shine má vyhlazovací účinek, nehty jsou pružné, pevné a hydratované. Výsledkem jsou lesklé nehty. Aby byla aplikace účinná, měla by se po 4 týdnech opakovat. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil. (doba trvání 1 hodina)

Strengthener-potahování přírodního nehtu

Tato speciální metoda je vhodná pro zákazníky, kteří preferují přírodní vzhled. Nehtová ploténka je po celé ploše chráněna speciálním UV gelem, ten chrání nehet před vnějšími vlivy a prosakováním barevného filmu z lakování. Nehet je upravený, lesklý a odrost naneseného materiálu je téměř neviditelný (doba trvání 1 hodina)

Strengthener s francouzským gelováním

Potahování přírodního nehtu se provádí také v oblíbené francouzské manikúře a to nejen v klasické bílé barvě, ale i v mnoha jiných odstínech. (doba trvání 1,5 hodiny)

Modeláž nehtů

V našem studiu máte možnost výběru z mnoha druhů materiálů. Volbu má nejen zákazník, ale hlavně naše nehtová designerka, která Vám vhodnost materiálu pro Vaše nehty vysvětlí a doporučí nejvhodnější proceduru.

Gelová modeláž

Modelovací UV gel je všeobecně vhodnější materiál na suchý tvrdý nehet. Pružný povrch gelu se velmi dobře snáší s tvrdým podkladem a dokonale přilne k nehtové ploténce. Gelová modeláž s FM Francouzskou manikúru UV gely provádíme v mnoha barevných provedeních i různými technologickými postupy. Jen v bílé barvě máte možnost výběru hned z několika odstínů. Od křídově bílé až po naturální vzhled. (doba trvání 1 až 1,5 hodny)

Permanentní gelování

Díky široké škále barevných gelů, které jsou speciálně vyvinuty jak na gelový, tak i na acrylový povrch , Vám můžeme nabídnout tzv. permanentní lakování. Color gely mají velmi řídkou konzistenci, vysokou schopnost krytí a perfektní přilnavost. Můžete si tak dopřát 2 až 3 týdenní lakování bez domácí péče. ( doba trvání 1 až 1,5 hodny)

Acrylová modeláž

Modelace akrylovými materiály je velmi vhodná pro zpevnění měkkého mastného nehtu, který je vzhledem ke struktuře jeden z nejproblematičtějších povrchů. V minulosti acrylová modeláž nebyla příliš oblíbená pro svůj matný vzhled a problémy se zažloutlým filmem. V našem salonu ovšem používáme acrylové materiály světové kvality a to již řadu let. Značky, které zastupujeme a také s nimi pracujeme, jsou na acrylové materiály přímo specializované. Povrch vymodelovaného nehtu navíc fixujeme speciálním UV leskem, díky kterému od sebe acrylovu a gelovou modeláž nerozeznáte. Acrylová modeláž s M-nails Francouzská modeláž v acrylovém provedení není samozřejmě pro naše nehtové designerky žádný problém. I v tomto ohledu vám můžeme nabídnout hned několik variant barevných nebo glitrových odstínů. (doba trvání 1 až 1,5 hodiny)

Modelování na šablony

Modeláž pomocí teflonových šablon je v ČR méně používaná metoda. Procedura je vhodná pro zákazníky, kteří nechtějí nalepit umělohmotný typ. Tento postup je vhodnější pro acrylovou modeláž. (doba trvání 1,5 hodny) Odborné odstranění materiálu I v případě, že se rozhodnete umělou modeláž odstranit, můžete navštívit náše studio. Vždy je lepší odstranit materiál odborně, aby jste předešli zbytečnému poničení přírodního nehtu. Také následná péče je velmi důležitá. Naše odbornice Vám poradí a doporučí vhodné přípravky pro regeneraci nehtu. (doba trvání 1 hodina)

Úprava gelu bez doplnění

Pro náročnější zákazníky zde máme proceduru, která se provádí v období mezi doplněním materiálů. Nehty se upraví, zkrátí, zahladí se přechody a eventuelně nalakují tak, aby po celou dobu vypadaly jako nové. (doba trvání 1 hodina)

Gel Lak

Metoda Gel Lakem, pro všechny ženy, které touží mít krásné, upravené nehty i když nemohou nebo nechtějí mít nehty prodloužené metodou umělých nehtů (tipů). Je to tady, u nás je to možné, přijďte si vyzkoušet tento výjimečný způsob, nanáší se na Vás přírodní nehet bez poškození...lehkost laku a odolnost gelu, výhodou oproti běžnému laku ovšem je okamžité zatvrdnutí (žádné čekání či foukání :) ) a samozřejmě trvanlivost. Doba životnosti je v závislosti na kvalitě přírodních nehtů, způsobu nanesení a mechanické zátěži - 10dnů/3 týdny). Doba trvání cca 40-60 minut.Zdobení Nejen v období plesů nabízíme širokou škálu zdobení. Vzhledem k tomu, že jsme výhradní dovozci nehtové kosmetiky Nailery Australia, máme široký výběr a možnosti v tomto odvětví. (lakování, ozdoby, samolepky, Fimo, kamínky, sušené kytky, drcené mušle, barevný acryl, barevný gel, perforované tipy, glitry, hologramy, aj.)

Všechny materiály, které u nás používáme, mají certifikát EU a jsou zdravotně nezávadné a tudíž vysoce kvalitní.

MINI FITNESS

PODTLAKOVÉ ZAŘÍZENÍ BODY SPACE

Jak funguje VACU?

Konstrukce přístroje Vacu je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení oblastí postižených celulitidou a zbytněním tukové tkáně v oblastech boků, stehen, hýždí a břicha. K dokonalému prokrvení tukové tkáně dojde díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, v níž se klient hermeticky uzavřen pohybuje. Jako forma pohybu je zvolena šlapání na rotopedu buď sedě ,nebo v leže, jejíž intenzita je regulována.

Jak vypadá trénink s VACU?

Předtím než vejdeme do kabiny si oblečeme speciální neoprénový pás, který vypadá jako sukně. Poté vejdeme do kabiny, ve které jsme těsně uzamčeni od pasu dolů. Pohybujeme se pod kontrolou elektronických senzorů, které monitorují práci srdce. Šlapáním na rotopedu vyvoláváme podtlak, který způsobuje silné prokrvení dolních partií těla od břicha přes boky a stehna až po chodidla, a díky tomu zrychlujeme metabolismus a organismus se v těchto místech zbavuje tuku. Dochází k rozkladu mastných kyselin a k odbourávání tukové tkáně, a účinky přetrvávají mnoho měsíců.
Délka trvání zákroku: 30 min. Systematičnost a pravidelnost zákroku přináší očekávané výsledky. Je důležité, abychom při jakémkoliv cvičení nadměrně nepřetěžovali kardiovaskulární systém.

Jaké zvolit oblečené pro trénink na VACU?

Na trénink ve Vacu si oblečte bavlněné tričko, volné kalhoty a tenisky. Takové oblečení zajistí vašemu tělu pohodlí a správné fungování lymfatického systému.

Výhody VACU?

 1. - aktivování spalování tukové tkáně
 2. - několikanásobně rychlejší spalování tukové tkáně
 3. - odstranění celulitidy a likvidace jejich projevů u 77% uživatelů
 4. - úbytek tukové tkáně v oblasti boků, stehen, hýždí a břicha
 5. - úbytek váhy (velikost oblečení menší o 2 čísla)
 6. - zlepšení cirkulace krve a lymfy
 7. - zlepšení přeměny hmot
 8. - modelování postavy
 9. - lepší fyzická kondice a vitalita
 10. - odstranění otoků noh

Doporučení

  - nadváha
 1. - celulitida
 2. - modelování postavy

Jaké jsou Kontraindikace?

 1. - Hypotyreóza
 2. - Onemocnění srdce (lidé s kardiostimulátorem)
 3. - Epilepsie
 4. - Těhotenství
 5. - Kardiovaskulární onemocnění (osoby, které se právě léčí)
 6. - Zánět žil, křečové žíly, vředy
 7. - Příliš nízký nebo vysoký tlak
 8. - Záněty a infekce
 9. - Rakovinotvorné onemocnění, bolestivé stavy
 10. - Závažné revmatické onemocnění
 11. - Menstruace

Doporučení pro VACU?

Pokud chcete dosáhnout optimálního účinku léčby a v krátké době vytvarovat vaší postavu, dodržujte následující doporučení:

 • - Pijte hodně neperlivé minerální vody. Během 30-minutového tréninku v kabině je nutno vypít minimálně 0,5l neperlivé minerální vody.
 • - Přejděte na mírnou dietu s nízkým obsahem tuku a do svého jídelníčku zařaďte více čerstvé zeleniny a ovoce.
 • - Zřekněte se výrobků, které zadržují vodu v těle, např. sůl, pálivé koření, alkohol.
 • - Po tréninku jezte potraviny s vysokým obsahem bílkovin pro posílení a výživu svalů, např. mléčné výrobky, drůbeží maso, ryby.
 • - Během léčby nedržte žádné drastické diety pod 1000 kcal.
 • - Pamatujte, že maximální doba tréninku v podtlaku je 30 minut denně.

Výhody tréninku s VACU ?

  - Zajistíte si krásně a rovnoměrně vypracované tělo
 • - Zbavíte se celulitidy a vaše pleť bude pevná a hladká
 • - Snížíte nadváhu
 • - Zlepšíte svoji fyzickou kondici
 • - Zlepšíte krevní a lymfatický oběh
 • - Zvětšíte metabolismus
 • - Snížíte svoji váhu
 • - Zvýšíte si sebevědomí a zvětšíte svoji vitalitu

Pravidla použití

 • 1. Před sérii zákroků, klient podepisuje prohlášení, že nemá žádné kontraindikace, které by mu zakazovaly použití přístroje a zavazuje se pro dodržování pravidel.
 • 2. Maximální doba tréninku v podtlaku je 30 minut denně.

POWER PLATE Vibrační plošina

Co je POWER PLATE Vibrační plošina?

Vibrační plošina funguje na bázi přednášení trojrozměrných vibrací přímo do svalů, ty pak přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tento druh tréninku se jmenuje ACCELERATION TRAINING a v současné době jde o nejžhavější trend ve Fitness. Jeho největšími přednostmi je nenáročnost a možnost cvičit bez ohledu na věk či kondici. Zároveň jde o velmi efektivní trénink bez námahy kloubů a dalších, při klasickém cvičení velmi namáhaných, částí těla. ACCELERATION TRAINING přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé! Doporučená frekvence tréninku je třikrát týdně v krátkých (max. 30 minut) intervalech. Při cvičení na POWER PLATE totiž klient aktivuje až 97% svalové hmoty. U cvičení klasického je to pouze necelá polovina! POWER PLATE je vyhledáván také ze zdravotního hlediska, jeho velkou předností je výrazné zkrácení rehabilitace a doba rekonvalescence. Cvičení na strojích POWER PLATE je velmi širokospektrální. Používá se k protahování, posilování, masážím i relaxaci. Ke stroji jsou navíc přidány speciální flexibilní pásy, díky kterým může ACCELERATION TRAINING nabídnout dodatečné možnosti cvičení na všechny potřebné partie těla! Cvičení na Power Plate 10 minut = 1 hodina v posilovně.

INSPORTLINE Vibrační plošina

INSPORTLINE

Vibrační posilovací stroj je ideálním pomocníkem pro formování postavy. Funguje na principu intenzivních vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů a tím dochází k procvičování svalů. Stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Na stroji INSPORTLINE lze procvičovat celé tělo pomocí speciálních cviků. Jednotlivé cviky jsou pak detailně popsány v přiloženém návodu. Pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy. Cvičení na vibračním stroji je bezpečné, efektivní a časově nenáročné. Toto jsou důvody, proč se stal tento stroj brzy velmi oblíbeným.

Hlavní přednosti

 • - moderní design
 • - účinné vertikální vibrace pro efektivní posilování svalů
 • - pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy
 • - při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků
 • - speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech ...
 • - napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení
 • - je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečné fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů ...
 • - lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem)
 • - zlepšuje krevní oběh
 • - účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
 • - zlepšuje rovnováhu a koordinaci
 • - účinný v boji s celulitidou
 • - bojuje se stresem a depresí
 • - zvyšuje tvorbu růstového hormonu

LYMFODRENÁŽNÍ masážní přístroj

Co je LYMFODRENÁŽ?

Přístroj Slide Styler vykonává „mechanickou lymfatickou drenáž a aktivuje lymfatický systém, přejemným způsobem podporuje odvodnění a pročištění. Jednoduše dělá tělu velice dobře. V masážních manžetách, které připomínají skafandr, jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory. Tyto se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – naplňují, příp. vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy. Po použití lymfodrenáže se cítí nohy ihned o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka na stehnech a na hýždích je znatelně pevnější.

Jaké jsou účinky ošetření

  - odstranění celulitidy
 1. - detoxikace
 2. - terapie a prevence chronických phlebitických otoků
 3. - křečových žil
 4. - postrombotického syndromu
 5. - hlubokých trombóz
 6. - diabetických nohou
 7. - bércových vředů
 8. - cévní gymnastika

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Slide Styler je základním přístrojem pro zprůchodnění lymfatického systému a pročištění organismu. Je tedy na řadě v první fázi celé série. V průměru doporučujeme 2 – 5 návštěv a ve fázi prevenční cca 1x měsíčně.

Ideální doba ošetření je 30 – 50 min.

Ultrazvuková Kavitace (SONO CARE)

Ultrazvukové zařízení díky vypláchnutí odpadních látek představuje ošetření ultrazvukem moderní metodu léčby celulitidy. Na rozdíl od mnohých jiných ošetřeních, se při ní využívají hluboké tepelné účinky, které způsobí nárůst metabolismu tuků. Současná hluboká masáž (mikromasáže) také dosahuje optimálních výsledků v případě kombinace celulitidy a výskytu syndromu "jezdeckých kalhot" na stehnech. Ochrana proti stárnutí, regenerace, zpevňování tkání a speciální ošetření, zejména akné, strijí a tvarování těla (např. ochablé břicho). Také pro sonoforézu.

Odstranění celulitidy, zpevnění a podpora zeštíhlení

Celulitida – estetický, ale i zdravotní problém. Více než 90% žen, ale i stále větší množství mužů je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problém, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin. Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve,už v ranných stádiích, nejlépe již preventivně a nic neodkládat. Pro tento boj je třeba používat ty nejúčinnější „zbraně“ a metody.

Prodlužování řas

Technika dokonalých řas (lepení řasy na řasu)

Technika lepení řasy na řasu je vhodná pro ženy preferující přirozený vzhled.

K docílení přirozeného vzhledu používáme v našem studiu výrobky značky VIOLET Lashes, které jsou jedinečné svým vzhledem a lehkostí. Řasy omladí a rozjasní celkový vzhled obličeje. Díky této metodě Ekateriny Kimlové, při niž se užívají matné norkové řasy, zužující se ke konečkům a jsou dokonale zatočené do tvaru písmena C. Jejich délkou od nejkratších vnitřních koutků vzestupně vytvarujeme vějíř řas v kočičí pohled, individuálně podle tvaru oka a přání klientek. Syntetické norkové řasy lepíme na každou řasu a na cele oko aplikujeme až 120 řas.


Rozlučte se z každodenním nanášením řasenky, s černými drobečky a kruhy pod očima. S dokonalými řasy zůstanete krásná v horku, dešti i během vodních aktivit. Pokud máte řídké, krátké či rovné řasy, nezoufejte tato technika je pro vás ideální.